Nuggets panāk izšķirošo spēli konferences pusfināla sērijā pret Clippers

Denveras Nuggets svētdien panāca izšķirošo spēli Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Rietumu konferences pusfināla sērijā.

"Nuggets" sērijas sestajā spēlē ar rezultātu 111:98 (26:34, 21:29, 30:16, 34:19) pārspēja Losandželosas "Clippers", sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu 3-3.

Sērijas septītā spēle notiks otrdien.

"Nuggets" komandas uzvaru ar 34 punktiem, 14 atlēkušajām bumbām un septiņām rezultatīvām piespēlēm kaldināja Nikola Jokičs. Tikmēr 21 punkts bija Džamalam Marejam, kurš komandai palīdzēja, spītējot mača gaitā gūtai traumai.

"Clippers" rindās 33 punktus guva Pols Džordžs, bet 25 punkti un astoņas atlēkušās bumbas bija Kavai Lenardam.

Denveras komanda spēli sāka ar izrāvienu 6:0, taču turpinājumā "Clippers" pārņēma vadību un pirmo puslaiku uzvarēja ar 63:47. Trešajā ceturksnī "Nuggets" guva 17 punktus pēc kārtas un samazināja "Clippers" pārsvaru līdz minimumam (73:72).

Ceturtajā ceturtdaļā "Nuggets" pēc ilgas cīņas atguva vadību un, pateicoties Jokičam, to arī noturēja, svinot uzvaru ar rezultātu 111:98.

Zīmīgi, ka "Nuggets" šajā izslēgšanas turnīrā uzvarējusi jau piecās spēlēs, kuras zaudējot, sezona būtu beigusies. "Play-off" pirmajā kārtā "Nuggets" nonāca iedzinējos ar 1-3, taču uzvarēja trīs mačus pēc kārtas un iekļuva konferences pusfinālā.

1994.gada "Nuggets" uzvarēja sešās spēlēs, kurās izšķīrās tās liktenis izslēgšanas turnīrā.

Šī pāra uzvarētāja Rietumu konferences finālā tiksies ar Losandželosas "Lakers". Austrumu konferences finālā spēlēs Maiami "Heat" un Bostonas "Celtics" komandas.

NBA sezona turpinās "Disney's ESPN Wide World of Sports Complex" telpās Orlando.