Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Barons basketbolisti Liepājā izcīna vienpadsmito uzvaru LBL

Barona basketbolisti, lielā mērā pateicoties Uvja Helmaņa un Ivara Timermaņa pūlēm, spēli sāka ar deviņu punktu izrāvienu (0:9), ko noturēja līdz pat pirmās ceturtdaļas beigām (11:21). Liepājnieki līdz puslaika beigām samazināja rezultāta starpību līdz septiņiem punktiem (28:35), bet trešās ceturtdaļas vidū mājinieki panāca neizšķirtu (39:39).

Pēdējās ceturtdaļas sākumā Barons atguva septiņu punktu pārsvaru (41:48). Liepājas lauvas vēlreiz panāca viesus mača beigās (54:55) un pat izvirzījās vadībā, taču galotnē veiksmīgāki bija Barona basketbolisti un uzvarēja ar 67:62.Uzvarētājiem 19 punktus guva Ivars Timermanis, bet pa desmit punktiem Aigara Vītola, Rinalda Sirsniņa un Alekseja Zorina rēķinā. Liepājnieku labā pa 15 punktiem guva Uģis Viļums un Edgars Jeromanovs.Barons basketbolistiem tā bija vienpadsmitā uzvara Latvijas Basketbola līgā šosezon un viņi turnīra tabulā saglabā otro vietu. Liepājnieki nokrituši uz ceturto pozīciju.