Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Barons/LMT basketbolisti iekļuvuši LBL pusfinālā

Barons/LMT basketbolisti iekļuvuši Latvijas basketbola līgas pusfinālā, kurā tiksies ar sāncenšiem pagājušā gada turnīra finālā ASK Rīga komandu. Ceturtdaļfināla sērijas otrajā puslaikā rīdzinieki viesos pārspēja Liepājas lauvas 83:74 (38:37) un pabeidza sēriju līdz divām uzvarām 2:0. Otrdien abu komandu pirmajā spēlē Rīgā baroni svinēja uzvaru 80:58.

Spēli Barons/LMT sāka ar 10:2 izrāvienu un otrās ceturtdaļas sākumā panāca arī 23:8 pārsvaru. Taču viesi sāka spēlēt paviršāk, pieļāva daudz kļūdu, un pirmā puslaika beigās no viņu pārsvara vairs nekas nebija palicis pāri. Liepājas lauvas ar rezultatīvi nospēlējušo Kosuškinu priekšgalā panāca izlīdzinājumu 31:31, bet otrā puslaika pašā sākumā arī pirmo reizi spēlē izvirzījās vadībā – 39:38.Pateicoties Barons/LMT līderiem Bērziņam, Šķēlem un Adomaitim, rīdzinieki trešajā ceturtdaļā veica vēl vienu izrāvienu un atjaunoja solīdu 55:41 pārsvaru, taču vairāki precīzi bijušā barona Vaikuļa metieni atjaunoja intrigu spēlē (57:53).Arī ceturtās ceturtdaļas sākumu krietni veiksmīgāk aizvadīja viesi. Pēc Bērziņa ceturtā precīzā talmetiena rezultāts liepājniekiem kļuva kritisks – 53:70 nepilnas septiņas minūtes līdz pamatlaika beigām. Taču laukuma saimnieki arī šajā situācijā nepadevās un pusotru minūti līdz beigām spēja panākt nieka triju punktu starpību – 71:74.Galotni par spīti četriem neprecīzajiem Šķēles un Adomaiša soda metieniem tomēr veiksmīgāk nospēlēja Baons/LMT basketbolisti.Ceturtdien notiek otrās LBL ceturtdaļfināla sērijas otrā spēle, kurā VEF Rīga uzņem Valmieru. Pirmajā spēlē pārāki izrādījās valmierieši 71:66.

LBL ceturtdaļfināla 2.spēle

Liepājas lauvas – Barons/LMT 74:83 (8:21, 37:38, 53:59)

Liepājas lauvas: Vaikulis 20, Nešs 15, Kosuškins 11, Pusaudzis 11, Graudiņš 9, Štālbergs 8

Barons/LMT: Okafors 11, Abernetijs 12, Adomaitis 13, Bērziņš 25 (11 atl., 4 piesp.), Šķēle 15, Viļums 7

Sērijā uzvar Barons/LMT – 2:0.

Bļugers gūst vārtus un izkaujas ar Balinski uzvarā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa un Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda izcīnīja uzvaru. T...