Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Barons/LMT pirmajā pusfinālā apspēlē VEF Rīgu

Barons/LMT basketbolisti sestdien izcīnīja pārliecinošu uzvaru Latvijas Basketbola līgas (LBL) pirmajā pusfināla spēlē pret VEF Rīgu (92:70).

= Valters: Mīnus 18 bumbas zem groziem nevaru izskaidrot

Īsta svaiguma trūkums Barons/LMT spēlē bija manāms gan "sausajās" pirmajās četrās minūtēs (0:8), gan arī vēlāk, taču VEF Rīga nebija nopietni gatavi pārbaudīt favorītu drošības rezerves.

Supersmalkā tiesāšana ne tikai padarīja basketbolu par soda metienu konkursu, bet arī vēl vairāk ierobežoja vefiņa aktivitātes aizsardzībā, tuvinot Barons/LMT uzvarai.

Otrā puslaika sākumā Barons/LMT ātri un viegli panāca nospiedošu pārsvaru (62:36) un mierīgi novadīja spēli līdz uzvarai.

VEF Rīga noteikti var spēlēt labāk, bet, lai to izdarītu jau otrajā spēlē pirmdien, Valdim Valteram būs jāliek lieltā visa sava taktika un psihologa spējas.