Bertānam 18 punkti Wizards zaudējumā Sakramento

Latvijas basketbola zvaigzne Dāvis Bertāns otrdien guva 18 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, taču ar to nebija gana, lai viņa un Anžeja Pasečņika pārstāvētā Vašingtonas Wizards izcīnītu uzvaru.

"Wizards" viesos ar 126:133 (23:39, 26:37, 46:19, 31:38) piekāpās Sakramento "Kings" vienībai.

Bertāns šajā spēlē laukumā pavadīja 28 minūtes un 52 sekundes, kuru laikā realizēja sešus no 12 tālmetieniem, bet netrāpīja savu vienīgo divpunktu metienu. Pusi no saviem tālmetieniem Bertāns realizēja trešajā ceturtdaļā, kad "Wizards" atspēlēja 27 punktu deficītu, tieši rūjienietim pāris reizes panākot neizšķirtu.

Basketbolista rēķinā bija arī septiņas atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, viena pārtverta bumba, trīs kļūdas un trīs piezīmes. "Wizards" ar viņu laukumā ielaida par deviņiem punktiem vairāk nekā iemeta.

Tikmēr Anžejs Pasečņiks spēlēja sešas minūtes un deviņas sekundes, atzīmēdamies ar vienu bloķētu metienu. Viņa +/- rādītājs bija negatīvs -3.

"Wizards" komandā rezultatīvākais ar 35 punktiem bija Bredlijs Bīls, bet 20 punktus guva Rui Hačimura.

Pretiniekiem ar 31 punktu atzīmējās De'Ārons Fokss, bet 21 punkts bija Bogdanam Bogdanovičs.

"Wizards" ar 22 uzvarām 60 spēlēs ieņem devīto pozīciju Austrumu konferencē, bet "Kings" ar 27 panākumiem 61 cīņā ir tādā pašā vietā Rietumos.

Vašingtonas komanda viesošanos Rietumkrastā noslēgs trešdien ar maču pret Portlendas "Trail Blazers".