Bertānam septiņi punkti Wizards zaudējumā

Latvijas izlases basketbolists Dāvis Bertāns svētdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pārbaudes spēlē izcēlās ar septiņiem punktiem, tomēr viņa pārstāvētā Vašingtonas Wizards piedzīvoja otro zaudējumu pirms gaidāmās sezonas.

Wizards savā laukumā ar rezultātu 108:115 (26:27, 26:28, 31:29, 25:31) piekāpās Milvokī Bucks, kas pārbaudes spēļu ciklā izcīnījusi jau četrus panākumus.

Bertāns laukumā pavadīja 20 minūtes un deviņas sekundes, to laikā izceļoties ar septiņiem gūtiem punktiem, sešus no tiem gūstot ar tālmetienu palīdzību. Tāpat spēlētājs izcīnīja divas bumbas zem groziem, četrreiz rezultatīvi piespēlēja, vienreiz kļūdījās un spēli noslēdz ar 25 efektivitātes koeficienta punktiem, kas bija pārliecinoši labākais rādītājs komandā.

Rezultatīvākais Wizards rindās ar 20 punktiem bija Bredlijs Bīls, bet Milvokī komandā ar 22 punktiem, deviņām atlēkušajām bumbām un četrām piespēlēm izcēlās Kriss Midltons.

Wizards spēles otrajā ceturtdaļā spēja pārņemt vadību, tomēr līdz puslaika beigām vienība atkal nonāca iedzinējos un savu pārsvaru mača turpinājumā nespēja atjaunot. Vašingtonas klubs spēja uzvarēt tikai vienu ceturtdaļu spēlē, metienus realizējot ar 43,2% precizitāti, kamēr viesi iemeta katru otro metienu - 50%.

Pirmdien spēle paredzēta Kristapa Porziņģa pārstāvētajai Dalasas Mavericks, tai tiekoties ar Oklahomsitijas Thunder.

NBA 2019./20.gada sezona sāksies 22.oktobrī.