Bertāns nerealizē savu vienīgo metienu Wizards zaudējumā Nets

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns trešdien palika bez gūtiem punktiem Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Vašingtonas Wizards komanda cieta zaudējumu.

ASV galvaspilsētas komanda mājās ar rezultātu 118:119 (28:33, 34:41, 24:23, 32:22) atzina Bruklinas "Nets" pārākumu.

Bertāns spēlēja astoņas minūtes un 16 sekundes, nerealizēja savu vienīgo tālmetienu, vienreiz pārkāpa noteikumus un tika pie pozitīva +/- rādītāja (+4).

"Wizards" vienībā rezultatīvākais ar 23 punktiem bija Bredlijs Bīls.

Viesiem ar 30 punktiem atzīmējās Kairijs Ērvings, kurš lielāko daļu jeb 22 punktus guva pirmajā puslaikā. Vēl Lamarkusam Oldridžam bija 27 punkti, bet Džeimsam Hārdenam - 18 punkti.

Dramatiskā mača nogalē Kails Kuzma 36 sekundes pirms pamatlaika beigām realizēja tālmetienu un sadzēsa pretinieku pārsvaru līdz vienam punktam. Turpinājumā otrā laukuma galā Montrezls Herels bloķēja metienu un deva iespēju mājiniekiem uzvarēt.

"Wizards" neizmantoja minūtes pārtraukumu, turklāt pēdējā uzbrukumā savus tālmetienus grozā netrāpīja ne Kuzma, ne Spensers Dinvidijs. Tādējādi rezultātus palika nemainīgs un "Nets" izcīnīja vien piekto uzvaru pēdējās 12 spēlēs.

"Wizards" ar 23 uzvarām 45 spēlēs ir astotā Austrumu konferencē, kur "Nets" ar 28 panākumiem 44 cīņās ieņem trešo pozīciju.

"Wizards" turpinājumā aizvadīs vēl trīs mājas spēles, nākamo no tām piektdien pret Toronto "Raptors".