Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Biedriņam neveiksmīga spēle, Warriors cieš sakāvi

Pamatīgu sakāvi Nacionālās basketbola asociācijas regulārā turnīra pirmspēdējā spēlē piedzīvojuši Goldensteitas Warriors basketbolisti, kuri savu skatītāju priekšā ar 72:101 piekāpās Sanantonio Spurs, informē turnīra rīkotāji.Pēc līdzīgā cīņā aizvadītas pirmās ceturtdaļas, otrajā un trešajā periodā Spurs saplosīja laukuma saimniekus (28:14, un 24:13) liekot pamatu sagrāvei.

Uzvarētāju labā 20 punktus un 15 atlēkušās bumbas guva Goldensteitā dzimušais Drū Gūdens, bet 17 un 16 punktus guva attiecīgi Tonijs Pārkers un Tims Dankans, kuri pēdējā ceturtdaļā palika uz rezervistu soliņa.Andris Biedriņš Warriros sastāvā 21 minūtē un 20 sekundēs punktus neguva (nerealizēja nevienu no trim metieniem), izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas un nopelnīja sešas piezīmes. Goldensteitas kluba labā 24 punktus guva Entonijs Rendolfs, bet 18 - Sīdžejs Vatsons.Warriors rietumu zonā ieņem desmito vietu, taču jau seni ir zaudējis izredzes iekļūt izslēgšanas spēļu turnīrā - no astotās pozīcijas klubu šķir 19 uzvaras.

Bļugers gūst vārtus un izkaujas ar Balinski uzvarā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa un Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda izcīnīja uzvaru. T...