BK Ventspils bezcerīgs zaudējums arī pēdējā Eiropas kausa spēlē

Latvijas čempionvienība BK Ventspils dalību ULEB Eiropas kausa izcīņā beigusi ar sešiem zaudējumiem sešās spēlēs.H grupas pēdējās kārtas spēlē ventspilnieki savā laukumā ar 59:85 (24:46) piekāpās Čehijas čempioniem Nimburkas ČEZ basketbolistiem.Pirmajā spēlē pēc līdzšinējā galvenā trenera Agra Galvanovska atkāpšanās no amata BK Ventspils basketbolisti tikai pašās pirmajās minūtēs ļāva cerēt vismaz uz līdzvērtīgu cīņu.

Neorganizēts uzbrukums, izteiktu līderu trūkums un pilnīga sagrāve cīņā par atlēkušajām bumbām pirmā puslaika gaitā ļāva ČEZ komandai pamazām audzēt pārsvaru, un tikai viņu paviršību dēļ sagrāve Ventspilī nebija vēl lielāka.Mājinieku sastāvā pa 14 punktiem guva Ernests Kalve un Dairis Bertāns.Jau ziņots, ka BK Ventspils galvenā trenera pienākumus sezonas turpinājumā pildīs horvātu speciālists Silvano Poropats.