Rīgā +6 °C
Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

BK Ventspils uzvar Barons/LMT basketbolistus LBL čempionāta spēlē

Latvijas basketbola līgas līdervienību savstarpējā spēlē Barons/LMT savā laukumā ar 78:82 (24:18, 43:39, 68:59) zaudēja BK Ventspils basketbolistiem. LBL čempioniem šis bija otras zaudējums piecās spēlēs, turnīra līderiem ventspilniekiem – sestā uzvara septiņos mačos.Rezultatīvākais Barons/LMT sastāvā ar 33 punktiem bija Aleksanders.

BK Ventspils labā Skirmants un Brazeltons guva pa 15 punktiem.Barona pirmo izrāvienu (8:0) ventspilnieki diezgan ātri likvidēja (12:12), tomēr laukuma saimniekiem izdevās atgūt dažu punktu starpību un nosargāt to līdz 13.minūtei, kad pirmo reizi vadībā izvirzījās BK Ventspils (27:28). Spēle turpinājās punkts punktā, līdz puslaika pēdējā minūtē Barons/LMT basketbolisti iekrāja nelielu pārsvaru. Līdz trešās ceturtdaļas vidum rīdziniekiem starpību izdevās palielināt līdz desmit punktiem punktiem (74:64), turklāt piekto piezīmi nopelnīja viesu komandas centrs Zaķis. Taču atlikušajā laikā baroni piedzīvoja pilnīgu katastrofu, pēdējās sešas minūtes nospēlējot 4:18!

zxcvzxcvz

Galvanovskis: Prieks, ka pārlauzām spēles gaitu

LBL čempionāts

Barons/LMT – BK Ventspils 78:82 (24:18, 43:39, 68:59)
Aleksanders 33, Adomaitis 14, Šķēle 10 – Brazeltons 15, Skirmants 15, Vairogs 11, Umbraško 11

Bļugers gūst vārtus un izkaujas ar Balinski uzvarā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa un Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda izcīnīja uzvaru. T...