Rīgā +5 °C
Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

BK Ventspils vēlreiz zaudē Liepājas lauvām

Latvijas čempionvienība BK Ventspils īsā laikā piedzīvojusi otro zaudējumu Liepājas lauvām. Šoreiz tas notika Latvijas Basketbola līgas (LBL) čempionāta spēlē, kurā ventspilnieki zaudēja savā laukumā ar 73:82.

Spēles pirmajā pusē iniciatīva bija ventspilnieku pusē, kuri atradās solīdā pārsvarā. Otrās ceturtdaļas vidū mājiniekiem bija pat 11 punktu pārsvars (33:22), tomēr drīz vien tas tika zaudēts. Atpūtā ejot četru punktu pārsvars bija jau liepājnieku pusē (45:41). Spēles otrajā pusē Liepājas lauvas pārliecinoši kontrolēja cīņas gaitu strauji izvirzījās vadībā un ne reizi neļāva ventspilniekiem apdraudēt uzvaru.

Oļegs Kojenets ar gūtajiem 17 punktiem bija rezultatīvākais spēlētājs liepājnieku rindās, bet Ventspils komandā Jānis Strēlnieks guva 16 punktus, bet Ārons Petvejs guva 14 punktus un izcīnīja 17 (!) bumbas zem groziem.

Pagājušajā nedēļā ventspilnieki zaudēja Liepājas lauvām Baltijas basketbola līgas spēlē.

Vēl vienā spēlē BK Valmiera viesos ar 86:60 pārliecinoši pieveica Jelgavas Zemgali. Spēle iesākās visai līdzīgi un pirmā ceturtdaļā noslēdzās ar neizšķirtu 23:23. Otrajā ceturtdaļā izdevās sasniegt pat 16 punktu pārsvaru, taču līdz ceturtdaļas beigām pretiniekam izdevās šo starpību samazināt līdz 47:32. Otrajā puslaikā spēles gaitā nozīmīgu pavērsienu nebija un BK Valmiera izdevās sasniegt 21 punkta pārsvaru, bet līdz spēles beigām to palielināt līdz 26 punktiem, kas nodrošināja pārliecinošu uzvaru.