Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Bucks pieveic Hawks un kļūst par līderiem sērijā

Milvoki Bucks basketbolisti svinējuši vēl vienu uzvaru pār Atlantas Hawks vienību (91:87), tādējādi ar 3-2 izvirzoties vadībā Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas spēļu sērijas pirmajā kārtā.Vēl četras minūtes pirms pamatlaika beigām Bucks bija iedzinējos ar deviņu punktu deficītu (73:82), taču tad veica iespaidīgu 14 punktu izrāvienu un 33 sekundes pirms finālsvilpes jau bija vadībā ar 87:82.

Brendons Dženingss ar gūtajiem 25 punktiem bija rezultatīvākais spēlētājs Bucks rindās, bet Džons Salmonss guva 19 punktus. Astoņus punktus viņš guva pēdējās ceturtdaļas laikā.Bucks nebija spēlējuši izslēgšanas spēlēs kopš 2006.gada un arī šogad viņu izredzes netika vērtētas augstu. Turklāt sērijas pirmajās divās spēlēs Bucks zaudēja. Tad sekoja trīs uzvaras pēc kārtas un Bucks jau piektdien var izslēgt no turpmākās cīņas Hawks basketbolistus spēlē, kas notiks Milvoki.Vēl vienā spēlē Jūtas Jazz ar 102:116 zaudēja Denveras Nuggets, taču saglabāja vadību sērijā ar 3-2. Karmelo Entonijs ar gūtajiem 26 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām bija labākais spēlētājs Nuggets rindās. 21 punkts Čansija Bilapsa rēķinā. Jazz vienībā Derons Viljamss izcēlās ar 34 punktu guvumu un desmit rezultatīvām piespēlēm, bet Karloss Būzers - ar 25 punktiem un 16 bumbām zem groziem. Sērijas nākamā spēle notiks piektdien Jazz laukumā Soltleiksitijā.