Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Celtics vēlreiz pieveic Lakers un panāk sērijā 2-0

Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) finālsērijā platu soli pretī čempiontitulam spēruši Bostonas Celtics basketbolisti, kuri uzvarēja Losandželosas Lakers vienību arī sērijas otrajā spēlē - 108:102. Sērijā Celtics ir vadībā ar 2-0, taču nākamās divas spēles notiks Losandželosā.

Celtics ļoti labi spēlēja aizsardzībā un līdz pat spēles pēdējai ceturtdaļai droši sargāja iekrāto pārsvaru (pirms pēdējās ceturtdaļas mājiniekiem bija 22 punktu pārsvars). Lakers pēdējās ceturtdaļā plosījās pamatīgi (41 punkts!), Kobe Braients vēl 38 sekundes pirms spēles beigām samazināja starpību līdz 102:104, tomēr viesiem pilnībā sadeldēt pārāk lielo starpību vairs nebija pa spēkam. Tūlīt sekoja Pola Pīrsa un Džeimsa Posija precīzie soda metieni, un 12 sekundes pirms finālsvilpes Celtics pielika punktu uzvarai.

Pols Pīrss guva 28 punktus, Leons Povs nopelnīja 21 punktu, bet Kevins Gārnets guva kārtējo double-double (17 punkti un 14 bumbas zem groziem). Viesiem labākais ar gūtajiem 30 punktiem bija Kobe Braients. Po Gasols guva 17 punktus un izcīnīja desmit bumbas zem groziem, bet Vladimira Radmanoviča rēķinā bija 13 punkti un desmit atlēkušās bumbas.

Sērijas nākamā spēle notiks otrdien Losandželosā, kur Lakers ir uzvarējuši pēdējās 14 spēlēs.

Šodien, 18. oktobrī, Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā, ar vērienīgu atklāšanas pasākumu tika oficiāli uzsākta Latvijas Olimpiskās komitejas projekta Sporto visa klase 11. sezona. Jauno 2024./ ...