Rīgā +4 °C
Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Horvātijas basketbolisti ar uzvaru pār Maķedoniju iegūst otro vietu A grupā

Eiropas čempionātā basketbolā A apakšgrupā otro vietu nodrošināja Horvātijas basketbolisti, kuri ar 81:71 pārspēja Maķedoniju. Maķedonijas basketbolisti strauji izvirzījās vadībā un otrās ceturtdaļas beigu daļā maķedonieši ieguva pat 16 punktu pārsvaru (41:25). Otrajā puslaikā horvāti pamazām atguva savu rezultatīvo spēli, turklāt ļoti cieši spēlēja aizdardzībā.

Maķedonieši tikai piektajā minūtē guva pirmos punktus. Drīz vien horvāti pietuvojās līdz 46:48, kad maķedoniešiem atkal izdevās neliels izrāviens. Tomēr spēles pašā galotnē Horvātija ar teicamu izrāvienu pārņēma vadību un izcīnīja uzvaru ar 81:71.

Vujčičs ar gūtajiem 12 punktiem bija rezultatīvākais spēlētājs Horvātijas izlasē. Baņiča rēķinā 11 punkti. Maķedonijas izlasē labākie ar 12 punktiem bija V.Stefanovs, Sokolovs un Masejs.

Grupas kopvērtējumā pirmo vietu jau priekšlaikus bija garantējusi Grieķija, kas uzvarēja pirmajās divās spēlēs. Otro vietu ieguva horvāti, seko maķedonieši un Izraēlas basketbolisti, kuri vairs nevar pakāpties augstāk par ceturto vietu.