Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Izraēlas basketbolistes izglābjas no zaudējuma Rumānijā

Latvijas dāmu basketbola izlases konurenšu divcīņā 2011.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā Rumānijas komanda savā laukumā spraigā cīņā atzina grupas līderes Izraēlas pārākumu – 79:83. Spēles sākums aizritēja līdzvērtīgā cīņā, bet pirmās ceturtdaļas beigās rumānietēm izdevās septiņu punktu izrāviens pēc kura rezultāts kļuva 29:20.

Otrā perioda sākumā mājiniecēm izdevās panākt pat plus 19 (46:27), bet puslaika beigās Izraēlas basketbolistes pamazām sāka deldēt rezultāta starpību un trešās ceturtdaļas beigās jau tika panākts neizšķirts (57:57).Izraēlas komandai izšķirošajā ceturtdaļā izdevās iegūt un noturēt nelielu pārsvaru, lai gūtu vērtīgo trešo uzvaru grupu turnīra trijās spēlēs. Rumānija piedzīvojusi tikai zaudējumus.Uzvarētājām 27 punktus guva līdere Šaja Dorona, bet vairāk par desmit punktiem iemeta arī Lirona Kohena (18) un Katja Levicka (13). Rumānijas komandā uzbrukuma smagums gūlās uz Gabrielas Marginjanas un Marijas Paskalau pleciem – viņas divatā guva 50 no komandas 79 punktiem.Pirmdien Izraēla izbraukumā tiksies ar Serbiju.