Rīgā +16 °C
Svētdiena, 19. maijs
Sibilla, Teika, Lita

Jānis Blūms piedalās Spānijas basketbola čempionāta pastarīšu sagraušanā

Spānijas ACB basketbola līgā Jānis Blūms ar savu rezultativitāti palīdzēja Bilbao Bizkaia ar 40 punktu pārsvaru sagraut vienu no turnīra pastarītēm Xacobeo Blu:Sens – 98:58.Bilbao basketbolisti jau pirmajā ceturtdaļā panāca trīspadsmit punktu pārsvaru (23:10), ko līdz pirmā puslaika beigām palielināja līdz plus 29 (52:23).

Pirms pēdējās ceturtdaļas pārsvars bija sasniedzis 46 punktus (79:33). Pēdējā ceturtdaļā viesi nedaudz pietuvojās, taču tik un tā zaudēja ar 40 punktu starpību.Jānis Blūms uzvarētāju sastāvā 20 minūtēs un 30 sekundēs guva 20 punktus, realizējot vienīgo divpunktu metienu un sešus no deviņiem tālmetieniem. Dienu iepriekš Kristapa Valtera pārstāvētais DKV Joventut viesos ar 70:78 piekāpās Sansebastjanas Lagun Aro GBC. Valters 16 minūtēs un 18 sekundēs guva piecus punktus (1/3 2 p., 1/1 3 p.), un izdarīja piecas rezultatīvas piespēles.Pēc 28 kārtām gan Bilbao Bizkaia, gan DKV Joventut izcīnījušas pa 13 uzvarām, kas Blūma pārstāvētajam klubam dod astoto vietu, bet Valtera komandai – 10.pozīciju 18 komandu konkurencē.