Rīgā +5 °C
Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Kadetu basketbola izlase piedzīvo zaudējuma spēlē pret Franciju

Latvijas U-16 basketbola izlase Eiropas čempionāta D grupas otrās kārtas spēlē piektdien ar 76:90 piekāpās Francijas kadetiem.Sestdien pirmā posma pēdējā Latvijas kadetu komandas pretinieki būs Serbijas vienaudži. Cīņu par medaļām turpinās trīs labākās komandas.Pirmā puslaika izskaņā francūži ieguva pirmo nopietno pārsvaru (47:38), ko pēc lielā pārtraukuma palielināja līdz 68:47, faktiski izšķirot cīņas likteni.

Pēdējā ceturtdaļā latviešiem starpību gan izdevās samazināt līdz 61:73, pēc tam arī 66:77, taču spēli glābt vairs neizdevās.Jau ziņots, ka turnīra pirmajā spēlē Latvijas jaunie basketbolisti ar 80:60 pārspēja Ukrainas kadetu izlasi.