Rīgā +18 °C
Sestdiena, 18. maijs
Inese, Inesis, Ēriks

Kurtinaitis pēc uzvaras pār Hapoel uzslavē visu VEF Rīga komandu

''VEF Rīga'' galvenais treneris Rims Kurtinaitis pēc otrdienas uzvaras Eiropas kausa spēlē pret Jeruzalemes ''Hapoel'' ar 74:71 vēlējās uzslavēt visu komandu.

Tomēr mērķis esot bijis uzvarēt ''Hapoel'' ar lielāku rezultātu nekā tika zaudēts viesos (78:91), taču uzvara pār spēcīgu Eiropas komandu vienalga ir labs panākums.

''VEF kļuvis par komandu, kas spēlē uz uzvaru. Ja sezonas sākumā spēlētāji gāja laukumā un spēlēja, tad tagad spēlē uz uzvaru.''

Kurtinaitis domā, ka uzslavas pelnījusi visa komanda, taču jo īpaši Andrejs Šeļakovs, kurš izgāja laukumā un lieliski nospēlēja sev atvēlētajā laikā. ''VEF Rīga'' īpaši labi nospēlējusi trešajā ceturtdaļā, kad no mīnus septiņi panāca plus septiņi.

''Galotnē bija kļūdas, taču visumā mēs spēli kontrolējām,'' sacīja treneris.

Tailers Keins pēc spēles uzsvēra, ka tās bijusi komandas uzvara. Kā komanda ''VEF Rīga'' labi nostrādājusi aizsardzībā, cīnījusies par atlēklušajām bumbām un rezlizējusi svarīgus metienus. Atšķirībā no sezonas sākuma, spēlētāji viens otru jau iepaziņuši labāk, zina, ko katrs var, kas arī palīdz nospēlēt labāk. Kā paraugu visai komandai Keins nosauca Kristapu Janičenoku.

''Hapoel'' galvenais treneris Odeds Katašs pēc spēles sacīja, ka VEF labāk nospēlējuši aizsardzībā, bet otro puslaiku sākuši ar lielāku enerģiju. Viņa vadītā komanda labi nospēlējusi otro ceturtdaļu, taču ar to nav pieticis otrajam puslaikam.

Katašs arī atklāja, ka vēl pēc abu komandu pirmās spēles viņam bijis skaidrs, ka ''VEF Rīga'' ir komanda ar potenciālu.

Vītoliņš: Mums vairs nav ko zaudēt

Latvijas hokeja izlases noskaņojums pirms spēles ar Zviedrijas komandu ir kaujiniecisks, piektdien pēc treniņa sarunā ar žurnālistiem sacīja komandas galvenais treneris Harijs Vītoliņš.