Kurucam 14 punkti NBA Vasaras līgas pirmajā mačā

Latvijas basketbolists Rodions Kurucs piektdien iemeta 14 punktus pirmajā Lasvegasā notiekošās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Vasaras līgas spēlē.

Tikmēr Kuruca pārstāvētā Bruklinas Nets ar rezultātu 92:96 (20:23, 19:27, 34:25, 19:21) piekāpās Dalasas Mavericks komandai.

Kurucs šajā mačā laukumā pavadīja 29 minūtes un 40 sekundes, kuru laikā grozā raidīja piecus no sešiem divpunktu metieniem, vienu no diviem trejačiem un vienu no četriem "sodiņiem".

Vēl Latvijas basketbolista kontā septiņas atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, viens bloķēts metiens, divas kļūdas un trīs piezīmes.

Nets sastāvā rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Džerets Alens.

Tikmēr citā mačā debiju piedzīvoja NBA drafta pirmais numurs Zaions Viljamsons, bet viņa pārstāvētās Ņūorleānas Pelicans komandas spēle ar Ņujorkas Knicks netika pabeigta zemestrīces dēļ, kas notika ceturtās ceturtdaļas sākumā. Tobrīd rezultāts bija 80:74 par labu Pelicans.

Viljamsons šajā mačā deviņās minūtēs guva 11 punktus, bet otrajā puslaikā viņš nespēlēja ceļgala sasituma dēļ.

Piektdien vēl divi mači tika apturēti zemestrīces dēļ.

NBA Vasaras līgā piedalīsies arī Anžejs Pasečņiks, kurš spēlēs Vašingtonas Wizards sastāvā, bet Pelicans turnīram tomēr nepieteica Dairi Bertānu.