Ceturtdiena, 25. aprīlis
Līksma, Bārbala

Kurucs starta pieciniekā, Nets viesos piekāpjas bez Porziņģa spēlējošajiem Mavs

Latviešu basketbolists Rodions Kurucs ceturtdien pirmo reizi šosezon laukumā devās starta pieciniekā, tomēr viņa pārstāvētā Bruklinas Nets komanda viesos ar 111:123 atzina Dalasas Mavericks pārākumu. Dalasai otro spēli pēc kārtas laukumā nedevās Kristaps Porziņģis.

Porziņģis dienu iepriekš ceļgala sāpju dēļ jau izlaida vienu spēli, nedodoties laukumā arī šoreiz.

Mača pirmajās trīs ceturtdaļas laukumā bija vērojams visai līdzīgs basketbols, nevienai komandai nespējot atrauties tālāk par +10, ko vairākas reizes iespēja Nets. Bruklina savā labā noslēdza pirmo puslaiku (65:60), tomēr ceturtās ceturtdaļas ievadā bija spiesti atdot vadības grožus mājiniekiem, kuri strauji kāpināja termpu. Pēdējās 12 minūtēs Mavericks uzvarēja ar 30:18, nokārtojot uzvaru visā mačā.

Kurucs pirmo reizi sezonā laukumā devās Nets starta pieciniekā, nospēlējot nepilnas 18 minūtes. Viņa rēķinā astoņi punkti (2p 2/4, 3p 1/6, 1 p 1/2), trīs atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles un divas pārtvertas piespēles. Ar Kurucu laukumā Nets guva par septiņiem punktiem vairāk, kas bija labākais rādītājs komandā.

Dalasai 31 punkts, 13 atlēkušās un septiņas piespēles Lukam Dončičam, bet 25 punktus pievienija Sets Karijs. Tikmēr Bruklinai 19 punktus guva Spensers Dinvīdijs.

Bruklinai šī bija ceturtā neveiksme pēc kārtas, tomēr komanda ar 16 uzvarām 33 spēlēs saglabā 7. pozīciju Austrumu konferencē. Dalasa ar 22 uzvarām 34 spēlēs ir piektā Rietumos.

Naktī uz sestdienu spēli aizvadīs Anžeja Pasečņika un Dāvja Bertāna pārstāvētā Vašingtonas Wizards, kas uzņems Portlendas Trail Blazers.