Otrdiena, 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda

LBL čempionātā grūtas uzvaras Liepājas lauvām un VEF Juniors basketbolistiem

Latvijas basketbola līgas trešdienas spēlēs grūtas uzvaras izcīnīja VEF Juniors un kluba Liepājas lauvas basketbolisti.VEF Juniors basketbolisti panākumu 92:81 pār Latvijas Universitātes komandu nodrošināja tikai spēles pēdējās piecās minūtēs - vēl četras minūtes līdz pamatlaika beigām rezultāts bija neizšķirts (77:77).

Savukārt liepājnieki pagarinājumā ar 93:91 sīvā cīņa pārspēja basketbola klubu Zemgale. Par spēles varoni kļuva Mareks Jurevičus, kurš guva 30 punktus, tajā skaitā pēdējos četros mačā.Situācija LBL turnīrā: BK Ventspils 6-1, VEF Juniors 5-1, Liepājas lauvas 4-2, Barons 3-3, BK Zemgale 4-5, BK Valmiera 2-4, BA Turība 2-4, LU 0-6.