Rīgā +4 °C
Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

LBL spēlē Valmiera uzvar BK Zemgale komandu

Latvijas basketbola līgas pirmās kārtas spēlē Valmieras komanda ar 79:67 (19:11, 41:34, 71:50) uzvarēja BK Zemgale basketbolistus, informē LBL.

Spēles sākumā mājinieki ātri izvirzījās vadībā, un vienubrīd viņu pārsvars sasniedza 14 punktus (31:17). Pēc vairākiem precīziem Kaspara Raiskuma metieniem jelgavnieki starpību samazināja līdz 37:34, tomēr pirmā puslaika beigas un otrā puslaika sākums ļoti veiksmīgas izdevās mājiniekiem, kuri atkal izvirzījās vadībā 54:36.

Ilgu laiku rezultātā vairs būtiskas svārstības netika piedzīvotas, un tikai pēdējās četrās minūtēs Zemgale starpību nedaudz samazināja.

Rezultatīvākie valmieriešu sastāvā bija Ronalds Klarks (16 p.) un Jānis Pozņaks (13 p.), bet Jelgavas komandā, kuru trenē ilggadējais Valmieras kluba vadītājs Varis Krūmiņš, Raiskums guva 15 punktus.

Nākamās LBL čempionāta spēles notiks sestdien: ASK Buki – Liepājas lauvas, VEF/Rīga – ASK Rīga, Ķeizarmežs – BK Ventspils.