Rīgā +4 °C
Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

LBL turnīrs sākas ar Kurzemes komandu uzvarām

Ar panākumu jauno LBL sezonu sākuši Kurzemes klubi BK Ventspils un Liepājas Lauvas, kas savā laukumā pārspēja attiecīgi Gulbenes ASK/Bukus (77:62) un Ķeizarmežu (63:52).

Septiņkārtējie Latvijas čempioni BK Ventspils spēli pret tālajiem viesiem no Gulbenes sāka mazpārliecinoši, pirmajā periodā atlaižot pretiniekus pat 10 punktu attālumā. Līdz pirmā puslaika beigām ventspilniekiem tomēr izdevās rezultāta starpību sadeldēt, bet trešajā periodā tika iegūts pārsvars, ko kurzemnieki prata nosargāt līdz spēles beigām.

Liepājā laukuma saimniekiem nelielu pārsvaru izdevās iegūt jau spēles sākumā. Lai arī Ķeizarmeža basketbolisti visas spēles garumā tālu pretiniekus neatlaida, Lauvas visu spēli noturējās vadībā, atdodot pārsvaru vien uz brīdi, un izcīnīja pelnītu uzvaru.