Svētdiena, 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita

Liepājas lauvas un ASK/Buki izcīna uzvaras LBL čempionāta spēlēs

Latvijas basketbola līgas spēlēs Liepājas lauvas savā laukumā ar 94:76 (31:19, 53:39, 78:58) pieveica Valmieras basketbolistus, bet Gulbenes ASK/Buki uzvarēja Ķeizameža basketbolistus 95:72 (26:20, 49:38, 72:56).Liepājnieki spēli sāka ar 11 gūtiem punktiem pēc kārtas. Valmierieši ātri vien starpību samazināja līdz minimumam (15:14), taču vadībā tā arī neizvirzījās ne reizi.

Līdz trešās ceturtdaļas vidum lauvu pārsvars turējās 10 – 14 punktu robežās, bet tad laukuma saimnieki sasniedza lielāko pārsvaru – 78:54. Ceturtajā ceturtdaļā nekas vairs būtiski nemainījās.Rezultatīvākais Liepājas lauvu rindās ar 29 punktiem bija Uģis Viļums, turklāt uzrādot lielisku precizitāti metienos (2p.5/8, 3p.5/8, 1.p.4/6) un izcīnot arī 13 atl.bumas. 18 punktus guva Jevgeņijs Kosuškins, 15 punktus Artūrs Štālbergs. Viesiem Ingus Bankevics iemeta 18 un Aivens Eliots 12 punktus.ASK/Buki un Ķeizarmežs komandu spēlē Gulbenē izšķirošās bija pirmā puslaika beigas, kad mājinieki no 33:29 panāca 49:31 pārsvaru. Otrajā puslaikā viesi samazināja starpību līdz deviņiem punktiem (64:55), tomēr, tomēr atluikušajā laikā gulbenieši izrādījās krietni pārāki. Artūrs Brūniņš guva 21, Andrejs Jansons un Uldis Rudzītis pa 15 punktiem. Ķeizarmeža labā Lauris Blaus guva 21 un Reinis Strupovičs 19 punktus.