Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

NBA izslēgšanas turnīrs - bez Andra Biedriņa

Andra Biedriņa pārstāvētais klubs Goldensteitas _Warriors _NBA čempionāta regulārās sezonas priekšpēdējā spēlē dramatiskā galotnē ar 116:122 zaudēja Fīniksas _Suns _un zaudēja arī teorētiskas cerības iekļūt izslēgšanas turnīrā. Trešajā ceturtdaļā _Warriors _izdevās atspēlēt 14 punktu deficītu pēc pirmā puslaika (57:71), taču spēles pēdējās minūtēs viņi nespēja nosargāt iegūto nelielo pārsvaru. Latviešu centrs 26 minūtēs guva 16 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas.

Pēdējo ceļazīmi uz play off turnīru NBA Rietumu zonā ieguva Denveras Nuggets basketbolisti, kuri izcīnījuši vienu uzvaru vairāk nekā Warriors un kuriem ir labāka savstarpējo spēļu bilance. Regulārās sezonas pēdējo spēli Goldensteitas basketbolisti aizvadīs trešdien pret Sietlas SuperSonics. Ja Warriors šajā cīņā gūs panākumu, viņi atkārtos Fīniksas Suns 36 gadus veco NBA rekordu kā komanda, kas ir izcīnījusi lielāko uzvaru skaitu sezonā (49), taču nav iekļuvusi play off turnīrā.

Līdz ar Denveras Nuggets iekļūšanu NBA izslēgšanas turnīrā kļuvuši zināmi visi 16 play off turnīra dalībnieki: Austrumu zonā — Bostonas Celtics (65-16), Detroitas Pistons (57-23), Orlando Magic (50-30), Klīvlendas Cavaliers (45-36), Vašingtonas Wizards (43-38), Toronto Raptors (41-40), Filadelfijas 76ers (40-41), Atlantas Hawks (37-43); Rietumu zonā — Losandželosas Lakers (56-25), Ņūorleānas Hornets (55-25), Sanantonio Spurs (55-26), Jūtas Jazz (54-27), Hjūstonas Rockets (54-27), Fīniksas Suns (54-27), Dalasas Mavericks (50-31) un Denveras Nuggets (49-32).