Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Panathinaikos basketbolisti kļuvuši par Eirolīgas čempioniem

Grieķijas kluba Atēnu Panathinaikos basketbolisti izcīnījuši uzvaru ULEB Eirolīgas čempionātā. Berlīnē notikušā finālturnīra izšķirošajā spēlē viņi dramatiskā cīņā ar 73:71 uzvarēja pagājušā gada čempionus Maskavas CSKA.Pirmā puslaika sākumu veiksmīgāk aizvadīja CSKA basketbolisti. Taču Panathinaikos ātri panāca izlīdzinājumu un, sākot no pirmās ceturtdaļas, pamazām audzēja pārsvaru, kas puslaika beigās sasniedza pat 20 punktus – 48:28.

Trešās ceturtdaļas sākumā Panathinaikos starpību palielināja vēl par trim punktiem (56:33), taču nākamajās sešās minūtes nespēja gūt ne punkta, ļaujot CSKA basketbolistiem atjaunot intrigu spēlē – tikai 56:46. Uz brīdi Maskavas komandas ofensīvu Grieķijas klubam izdevās piebremzēt, taču, sākoties pēdējai minūtei viņu pārsvars bija vairs tikai 70:66, bet pēc Ramūna Šiškauska trīspunktnieka kļuva 70:69.5,8 sekundes līdz pamatlaika beigām Šarūns Jasikevičs realizēja vienu no diviem soda metieniem, panākot Panathinaikos pārsvaru 73:71. Viņa tautietim Šiškauskam vēl izdevās izdarīt trīspunktu metienu, taču tas nebija precīzs.Uzvarētājiem Antonis Focis un Vasilis Spanulis guva pa 13 punktiem. CSKA rindās rezultatīvākais ar 14 punktiem bija Džons Roberts Holdens.Jau ziņots, ka 3.vietu finālturnīrā izcīnīja Barcelona kluba basketbolisti, kuri spēlē par trešo vietu uzvarēja Pireju Olympiacos 95:79.

Bļugers gūst vārtus un izkaujas ar Balinski uzvarā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa un Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda izcīnīja uzvaru. T...