Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

papildināta - Blūms palīdz Iurbentia Basket nodrošināt 1.vietu Eiropas kausa grupā

Latvijas basketbola valstsvienības saspēles vadītāja Jāņa Blūma pārstāvētais klubs Bilbao Iurbentia Basket no Spānijas ULEB Eiropas kausa izcīņas 2.posma pēdējās kārtas spēlē savā laukumā ar 67:59 pārspēja Viļņas komandu Lietuvos rytas.

Blūms laukumā pavadīja 16 minūtes, guva 12 punktus, realizējot 4 no 5 trīspunktu metieniem, kā arī izcīnīja 2 atlēkušās bumbas, izdarīja 2 rezultatīvas piespēles un pieļāva 2 kļūdas.

Pēc līdzīgas cīņas pirmajās trijās ceturtdaļās spāņi izšķirošo pārsvaru ieguva pēdējā periodā, kad vairākus svarīgus punktus guva arī Blūms.

Neatkarīgi no šīs spēles iznākuma abas komandas jau bija nodrošinājušas vietu finālturnīrā. L grupas noslēguma tabulā Iurbentia beidza pirmajā vietā. Četras uzvaras sešas spēlēs bija arī Lietuvos rytas basketbolistiem.

Eiropas kausa izcīņas finālturnīrā, kurā no 2.līdz 5.aprīlim Turīnā piedalīsies astoņas komandas, ceturtdaļfinālā Iurbentia tiksies ar Horvātijas kluba KK Zadar basketbolistiem.

Pārējos Eiropas kausa izcīņas finālturnīra pirmās kārtas mačos tiksies Maskavas Dynamo un Vršacas Hemofarm, Trevīzo Benetton un Lietuvos rytas, kā arī Maskavas apgabala Himki un Valensijas Pamesa.

Bļugers gūst vārtus un izkaujas ar Balinski uzvarā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa un Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda izcīnīja uzvaru. T...