Rīgā +5 °C
Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

papildināta - SK Cēsis ar vienu kāju Eiropas kausa izcīņas izslēgšanas turnīrā

SK Cēsis basketbolistes FIBA Eiropas kausa izcīņas piektās kārtas spēlē izbraukumā ar 84:63 (33:21, 56:35, 69:53) uzvarēja Bosnijas un Hercegovinas klubu KK Željezničar. Šī bija cēsnieču trešā uzvara piecās spēlēs, kas viņam tikpat kā nodrošinājusi iekļūšanu turnīra sešpadsmitdaļfinālā.Kā zināms, izslēgšanas turnīram kvalificēsies 12 grupu pirmo divu vietu ieguvējas un astoņas labākās trešo vietu ieguvējas.

Vismaz trijās grupās trešās vietas ieguvējas neiegūs vairāk par divām uzvarām. Spēli cēsnieces sāka ar lielisku spurtu 18:6, turklāt jāatzīmē, ka visus punktus viešņu labā guva Latvijas basketbolistes Ieva Tāre (9), Santa Dreimane (6) un Elīne Babkina (3).

Uz brīdi mājiniecēm gan izdevās starpību samazināt (24:17), taču Cēsu basketbolistēm ātri izdevās spēles grožus pārņemt savās rokās un jau otrās ceturtdaļas vidū starpība viesu komandas labā sasniedza 20 punktus (44:24). Pirmajā puslaikā cēsnieču līdere Ieva Tāre jau bija savākusi 18 punktus un 9 atlēkušās bumbas.

Otrajā puslaikā SK Cēsis komanda nosargāja iekrāto pārsvaru, ne brīdi neapdraudot uzvaru. Rezultatīvākās viesu sastāvā bija Tāre (18 p.), Vilneta Kroketa (17) un Dreimane (16).

Otrā I grupas spēlē Itālijas klubs Lavezzini Basket pārspēja grieķu Ravenna Esperides 78:68.

Grupu turnīra pēdējo spēli SK Cēsu basketbolistes aizvadīs 27.novembrī izbraukumā pret Ravenna Esperides komandu.

FIBA Eiropas kauss, I grupa

KK Željezničar (Bosnija) – SK Cēsis 63:84 (21:33, 35:56, 53:69)
SK Cēsis
: Tāre 18 (10 atl, 6 piesp.), Kroketa 17, Dreimane 16, Nīmane 10, Dižona 9, Babkina 7, Kārkliņa 3, Simondsa 2, Krastiņa 2, Zeltiņa

Bļugers gūst vārtus un izkaujas ar Balinski uzvarā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa un Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda izcīnīja uzvaru. T...