Rīgā +5 °C
Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

papildināta - VEF Rīga basketbolistiem zaudējums FIBA Izaicinājuma kausa pirmajā spēlē

VEF Rīga basketbolisti FIBA Izaicinājuma kausa izcīņas F grupas pirmajā spēlē viesos ar 79:103 (43:54) piekāpās Turcijas klubam Bandirmas Banvit. Nākamajā šī turnīra spēlē 1.decembrī vefieši uzņems Ālstas klubu Okapi Aalstar no Beļģijas.Speles pašā sākumā mājinieki veica nelielu izrāvienu 11:5, taču ofensīvu attīstīt nespēja.

Atšķirībā no pēdējās spēles Baltijas līgā pret Tartu Rock vefieši pirmajā cetrutdaļā meta ar atzīstamu precizitāti, un Banvit pārsvars tālāk par četriem punktiem nepieauga. Otrās ceturtdaļas sākumā rīdzinieki pēc Laksas precīzā raidījuma uz brīdi arī pārņēma vadību (30:29). Taču Turcijas komanda atbildēja ar 8:2 spurtu un pirmā puslaika beigās sasniedza arī 54:41 pārsvaru – tobrīd lielāko spēlē.Trešajā ceturtdaļā rezultāta starpība būtiskus kāpumus un kritumus nepiedzīvoja un turējās 10 – 14 punktu robežās. Ceturtā perioda sākumā vefieši pievilka līdz mīnus septiņi (67:74), taču dažu minūšu laikā Banvit basketbolisti veica izšķirošo izrāvienu (70:91).

Pa 19 punktiem VEF Rīga labā guva Ingus Bankevics un Alekss Renfro.

F grupas otrajā spēlē Ālstas Okapi Aalstar ar 78:79 piekāpās Belgradas FMP.