Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Pistons un Hornets jau 2-0 vadībā NBA ceturtdaļfinālos

Čansijs Bilapss guva 28 punktus, bet Detroitas Pistons vēlreiz uzveica Orlamdo Magic (100:93) Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) ceturtdaļfināla sērijā, panākot vadību ar 2-0.

Vēl vienu minūti pirms spēles beigām Magic pēc Dvaita Hovarda metiena samazināja rezultāta starpību līdz 93:94, taču atlikušajās 60 sekundēs Pistons guva sešus punktus un nodrošināja uzvaru. Mača galotnē četrus soda metienus realizēja Bilapss.

Magic rindās 22 punktus guva un 18 bumbas zem groziem izcīnīja Dvaits Hovards.

Pie otrā panākuma pirmajās divās spēlēs tika arī Ņūorleānas Hornets, pieveicot Sanantonio Spurs ar 102:84. Izšķiroša bija trešā ceturtdaļa, kurā Hornets basketbolisti guva 36 (!) punktus. Kriss Pols guva 30 punktus un bija labākais Hornets vienībā. 25 punkti bija Predraga Stojakoviča rēķinā. Tims Dankans bija rezultātīvākais (18 punkti) Spurs vienībā.

Šodien, 18. oktobrī, Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā, ar vērienīgu atklāšanas pasākumu tika oficiāli uzsākta Latvijas Olimpiskās komitejas projekta Sporto visa klase 11. sezona. Jauno 2024./ ...