Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Plus seši kā simbols cerībai

Izbraukumā Tallinā izcīnītā uzvara SEB Baltijas līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē mazliet pakliedējusi bažas par ASK Rīga gatavību sezonas svarīgākajām cīņām. Tomēr plus 6 ir pārāk nestabils pārsvars, lai piektdien Rīgā paredzēto atbildes maču gaidītu vieglprātīgā noskaņā.Kalev/Cramo divas pārliecinošās uzvaras pār BK Ventspils kombinācijā ar ventspilnieku nesenajiem panākumiem mačos ar ASK Rīga bija cēlušas spārnos igauņu cerības pirmo reizi piedalīties BBL finālturnīrā.

Tomēr pēc ceturtdaļfināla pirmā mača Kalev/Cramo treneris Veselins Matičs bija spiests atzīt, ka šoreiz viņa komandai nav izdevies izpildīt spēles plānu. "Pretinieki bija labi izpētījuši mūsu spēles stilu, un viņu aizsardzība sagādāja mums nopietnas problēmas. Sākās steiga un pārāk individuāla spēle. Koriģēsim spēles plānu un Rīgā centīsimies to īstenot labāk."ASK Rīga pirmo reizi vērā ņemamu pārsvaru sasniedza ar Broila tālmetieniem 8.minūtē (21:15). Mača vidusdaļā gan nācās pabūt iedzinēju lomā (24:29 — 17.minūtē, 39:43 — 27.). Toties pēdējā ceturtdaļā iniciatīva jau bijusi rīdzinieku rokās un, ar nelielu veiksmes palīdzību, pārsvars varējis būt arī lielāks (pēdējās 40 sekundēs neprecīzi uzbrukuši Miladžs, Bramlets un Jahovičs).Plus 6 gan ir divreiz labāk par mīnus 6, ko Barons/LMT pārveda no Šauļiem, tomēr krietni par maz, lai ļautos pašapmierinātībai. Rīgas komandas un līdzjutējus gaida aizraujoša nedēļas nogale. Cerams, ar laimīgām beigām.