Porziņģis: Šis zaudējums ir uz manas sirdsapziņas

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis atzīst, ka viņa sniegums pirmajā mačā pēc trīsarpus nedēļu pauzes nebija tas labākais.

Jau ziņots, ka Porziņģis otrdien atgriezās laukumā, tomēr ar desmit punktiem Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē neglāba Dalasas Mavericks komandu no zaudējuma.

Mavericks savā laukumā ar rezultātu 107:110 (24:24, 25:36, 29:22, 29:28) piekāpās Losandželosas Clippers, pārtraucot četru uzvaru sēriju.

"Esmu gandarīts, ka atkal varu spēlēt, tikai žēl, ka zaudējām. Ja spēlētu drusciņ labāk, tad mēs uzvarētu. Šis zaudējums ir uz manas sirdsapziņas. Man vajag dot lielāku artavu komandas sniegumā. Vienmēr sagaidu no sevis daudz un esmu vīlies, ka nemetu precīzāk," sarunā ar Ziemeļamerikas žurnālistiem teica Porziņģis, kurš realizēja četrus no 17 metieniem no spēles.

"Fiziski jutos labi, šajās dienās biju izpildījis daudz metienu. Pārāk daudz nenervozēju un nedomāju par netrāpītajiem metieniem. Visu maču spēlēju ar domu, ka nākamais metiens būs precīzs," atzīmēja Porziņģis.

Dalasas vienība zaudēja savu pamatsastāva centra spēlētāju Dvaitu Pauelu, kurš trīs minūtes pirms pirmās ceturtdaļas beigām guva labās kājas Ahileja cīpslas savainojumu. Paredzams, ka Pauels šosezon laukumā vairs neatgriezīsies.

"Turam īkšķus, lai viņš pēc iespējas ātrāk atveseļotos. Galvenais ir neapstāties kādā punktā un nezaudēt drosmi," atzina Porziņģis.

Porziņģis nebija spēlējis kopš 29.decembra, šajā laika periodā ceļgala sāpju un saslimšanas dēļ izlaižot desmit spēles.

Dalasas vienība ar 27 panākumiem 43 spēlēs Rietumu konferencē ieņem piekto vietu, bet Clippers ar 31 uzvaru 44 cīņās ir otrā.

Nākamo spēli Mavericks aizvadīs ceturtdien, kad viesosies pie Portlendas Trail Blazers.