Putniņa ar double-double pagarinājumā uzvar Dikeulaku komandu

Turcijas čempionāta spēlē Latvijas izlases basketboliste Aija Putniņa sestdien sakrāja double-double un palīdzēja Ankaras Čankaja Universitesi komandai savā laukumā pagarinājumā izcīnīt uzvaru pār Adanas ASKI komandu, kuras rindās spēlē Elīna Dikeulaku.

Ankaras basketbolistes mājās ar rezultātu 80:68 (16:13, 23:21, 11:17, 16:15, 14:2) pārspēja Adanas ASKI komandu.

Putniņa šajā duelī laukumā pavadīja 44 minūtes un 58 sekundes, kuru laikā realizēja piecus no 12 divpunktu metieniem un sešus no astoņiem soda metieniem, bet aizmeta garām abus tālmetienus, sakrājot 16 punktus.

Tāpat viņai 14 atlēkušās bumbas, piecas rezultatīvas piespēles, sešas  kļūdas, divas piezīmes un astoņi izprovocēti noteikumu pārkāpumi, kā arī dalīts mača labākais efektivitātes koeficients 27.

Pretinieču rindās Dikeulaku laukumā pavadīja 39 minūtes un 47 sekundes, kuru laikā realizēja četrus no desmit divpunktu metieniem un visus trīs soda metienus, bet aizmeta garām visus piecus tālmetienus, sakrājot 11 punktus.

Tāpat viņai četras atlēkušās bumbas, septiņas rezultatīvas piespēles, pa trim kļūdām un pārtvertām bumbām, bloķēts metiens, četras piezīmes, pieci izprovocēti noteikumu pārkāpumi un komandā mazākais +/- rādītājs -15.

Ankaras vienība ar divām uzvarām četrās spēlēs ieņem sesto vietu Turcijas čempionātā, bet Adanas komanda ar vienu panākumu piecos mačos ir desmitā starp 13 klubiem.