Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Spānijas basketbolistes ar uzvaru pār Poliju nodrošina vismaz otro vietu E grupā

Eiropas dāmu basketbola čempionāta E grupas 4.kārtas spēlē sestdien Spānijas valstsvienība ar 67:55 (31:39) uzvarēja Polijas izlasi un kārtu pirms beigām noslēguma tabulā nodrošināja vismaz otro vietu.

Pirmdien Spānijas basketbolistes, kuras uzvarējušas visās piecās līdzšinējās spēlēs, tiksies ar Latvijas valstsvienību.

Pirmajā puslaikā nevienai komandai vērā ņemamu pārsvaru iegūt neizdevās. Pārmaiņus vadību uzņēmās abas izlases, un lielākais pārsvars bija četri punkti.

Puslaika pēdējās minūtēs polietēm gan izdevās izrāviens 7:1, kas ļāva atpūtā doties ar astoņu punktu handikapu. Taču jau trīs minūtes pēc otrā puslaika sākuma viņas atkal bija iedzinējās (41:42), bet ceturto ceturtdaļu ar astoņu punktu pārsvaru (53:45) iesāka jau Spānijas basketbolistes.

Trešajā ceturtdaļā iegūtais pārsvars izrādījās izšķirošais, un atlikušajā laikā spānietes nosargāja aptuveni 10 punktu pārsvaru.

Pēc šīs spēles E grupā Spānijai ir 4 uzvaras (4 spēlēs), Latvijai 3 (3), Slovākijai 2 (3), Polijai 1 (4), Grieķijai 1 (4) un Čehijai 0 (4).

x x x

Eiropas basketbola čempionāts, E grupa

Spānija – Polija 67:55 (31:39)

Spānija
: Montanjana 16, Agilara 14, Torensa 10, Sančesa 7, Paskva 6, Krusa 6, Nikolsa 4, Palau 2, Lima 1, Domingesa 1

Polija: Bibžicka 11, Lecijevska 15, Kobrina 14, Mjelošinska 2, Gajda 4, Valiha 4, Žurovska 2, Skobela 2, Ježorna 1

Bļugers gūst vārtus un izkaujas ar Balinski uzvarā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa un Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda izcīnīja uzvaru. T...