Rīgā +4 °C
Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Spānijas basketbolisti pārliecinoši uzvar Lietuvu

Pasaules čempionvienība Spānija pirmdien svinēja pārliecinošu uzvaru Eiropas čempionāta otrās kārtas turnīra spēlē. Spāņi ar 84:70 pieveica Lietuvas valstsvienību.

Spēles sākums gan nesolīja, ka lietuviešiem būs pasmags zaudējums. Pirmās ceturtdaļas pēdējā sekundē lietuviešiem bija pat deviņu punktu pārsvars (24:15). Taču tad sekoja katastrofāla neveiksmju sērija: lietuviešu spēle pajuka, metieni neprecīzi, pretinieki bija veiklāki cīņā zem groza. Spāņiem padevās fantastisks izrāviens ar 23:0 un trīs minūtes pirms puslaika beigām rezultāts bija jau 38:24 par labu Spānijai.

Spēles otrajā pusē situācija būtiski nemainījās. Lai gan lietuvieši vienubrīd saņēmās, tomēr tas nebija ilgi. Spāņi droši nosargāja pārsvaru līdz cīņas beigām.

Spānijas izlasē Po Gazols ar 19 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām bija labākais. Lietuvas izlases rindās rezultatīvākais spēlētājs ar gūtajiem 13 punktiem bija Marijons Petravičs.