Rīgā +16 °C
Piektdiena, 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis

Spānijas izlase tiek pie trešās graujošās uzvaras Eiropas čempionātā

Par turnīra favorīti uzskatītā Spānijas basketbola izlase pirmdien Eiropas čempionāta C apakšgrupā izcīnīja jau trešo graujošo uzvaru tikpat mačos. Pašreizējā Vecā kontinenta čempione pirmdien Rumānijas pilsētā Klužā-Napokā ar 91:50 (21:19, 20:8, 29:8, 21:15) sagrāva mājiniekus rumāņus.

Spāņiem rezultatīvākais bija Huans Ernangomess, kurš izcīnīja arī 11 atlēkušās bumbas, kamēr Pjērs Oriola un Marks Gasols sameta pa 11 punktiem katrs.

Tikmēr pieredzējušais spāņu komandas līderis Po Gasols šajā mačā nemaz nepiedalījās.

Rumānijai ar 15 punktiem izcēlās Vlads Moldoveans.

Spāņi pirmajā ceturtdaļā iesildījās, esot vadībā ar 21:19, bet atlikušajās 30 minūtēs pretiniekiem ļāva gūt tikai 31 punktu.

Spānijas izlase čempionātu sāka ar 99:60 sagraujot Melnkalni, bet tad ar 93:56 pārspēja Čehiju.

Jau vēstīts, ka citā C apakšgrupas spēlē Ungārijas basketbola izlases spēlētājs Ādams Hanga guva 31 punktu, palīdzot uzvarēt Čehiju un ungāriem tikt pie svarīga pirmā panākuma turnīrā, kamēr Horvātija sīvā cīņā uzvarēja Melnkalni, čempionātu turpinot bez zaudējumiem.

Brynas pagarina vienošanos ar Indraši

Latvijas hokejists Miks Indrašis nākamsezon turpinās spēlēt Zviedrijas komandā Jēvles Brynas, kas šosezon uzvarēja Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā, ceturtdien pavēstīja vienība.