Rīgā +17 °C
Otrdiena, 14. maijs
Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis

TTT Rīga basketbolistes cieš sagrāvi Eirolīgas turnīra spēlē Krakovā

TTT Rīga basketbolistes FIBA Eirolīgas A grupas turnīrā piedzīvojušas ceturto zaudējumu pēc kārtas. Trešdien Latvijas čempiones ar 48:89 (24:48) izbraukumā piekāpās Krakovas Wisla Can-Pack vienībai.Mājinieču komanda, kuras sastāvā nebija pēdas savainojumu ārstējošās Guntas Baško, uzvaru nodrošināja jau pirmajā puslaikā.

12 minūšu laikā rīdzinieces spēja gūt tikai piecus punktus, laukuma saimnieces trīsdesmit, un 16.minūtē rezultāts jau bija graujošs - 10:35.Uz brīdi "pamodās" viešņu uzbrukums, taču trīs minūtes pēc otrā puslaika sākuma starpība sasniedza 30 punktu atzīmi (24:54), bet trešās ceturtdaļas pēdējā minūtē - arī 40 punktus (29:69).Visā spēlē rīdzinieces realizēja tikai 18 no 59 metieniem no spēles un pieļāva 19 kļūdas. Rezultatīvākā ar 10 gūtiem punktiem bija Kimberlija Batlere.

24.novembrī TTT Rīga savā laukumā uzņems Aijas Brumermanes pārstāvēto franču klubu Mondeville.

Pārējās A grupas spēlēs trešdien Košices Good Angels ar 75:57 (40:36) pārspēja Ungārijas komandu Pecs-2010, bet Mondeville ar 64:59 (34:30) sagādāja pirmo zaudējumu Taranto Cras Basket basketbolistēm.

Brumermane nospēlēja 30 minūtes, punktus neguva (2p.0/3), izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, izdarīja divas rezultatīvas piespēles, bloķēja vienu metienu, pieļāva piecas kļudas un nopelnīja trīs piezīmes.

Situācija turnīrā: Taranto Cras Basket 3-1, Good Angels 3-1, Mondeville 3-1, Wisla Can-Pack 2-2, Pecs-2010 1-3, TTT Rīga 0-4.