Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

TTT Rīga-Juniores atjauno līdzsvaru cīņā par bronzas medaļām

TTT Rīga-Juniores pirmdien izbraukumā ar 77:69 pārspēja Liepājas metalurga basketbolistes Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) čempionāta finālsērijas spēlē par bronzas godalgām.

Mājinieces liepājnieces bija vadībā tikai spēles pirmajā ceturtdaļā. Turpinājumā cīņa izlīdzinājās, bet pēc lielā pārtraukuma rīdzinieces pārņēma vadību savās rokās. Izšķirošās ceturtdaļas sākumā liepājniecēm izdevās atspēlēties līdz viena punkta deficītam (55:56). Sekoja rīdzinieču izrāviens (68:60). Mājinieces cerības nezaudēja un vēl 40 sekundes pirms pamatlaika beigām atkal bija tikai četru punktu attālumā (67:71). Cīņas galotnē liepājnieces trīs reizes pārkāpa noteikumu, kā arī kļūdījās piespēlē, ko izmantoja rīdzinieces, lai nostiprinātu panākumu.

Uzvarētāju rindās Anete Klintsone guva 23 punktus, bet Annas Sonkas rēķinā bija 16 punkti.

Kā allaž, arī šoreiz Liepājas metalurga rindās ļoti rezultatīva bija tās līdere Sabīne Niedola. Šoreiz viņa 40 minūšu laikā guva 37 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, kā arī izdarīja četras rezultatīvas piespēles, minētajos statistikas rādītājos būdama labākā komandā.

Sērijā rezultāts kļuvis neizšķirts 2-2. Izšķirošā piektā spēle notiks trešdien Rīgā.

Bļugers gūst vārtus un izkaujas ar Balinski uzvarā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa un Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda izcīnīja uzvaru. T...