Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

TTT/Rīga - čempiones!

TTT/Rīga basketbolistes kļuvušas par Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) čempionēm, jo trešajā finālspēlē izbraukumā ar 79:57 sagrāva Cēsis. Visā sērījā rīdzinieces uzvarēja ar 3-0.

Spēles gaita: 0:12, 2:17, 5:23, 11:27, 15:39, 22:41, 22:46, 28:46, 29:52, 35:54, 40:64, 47:71, 54:75, 57:79.

Trešās finālspēles liktenis lielā mērā izšķīries pirmajās trijās minūtēs, kad TTT/Rīga iekrāja nozīmīgu pārsvaru (12:0). Bez īstas saspēles vadītājas spēlējošās cēsinieces uzbrukumā darbojās haotiski un individuāli. Savukārt rīdzinieču līderes grozam garām nemeta. Līdz pat pirmās ceturtdaļas beigām TTT/Rīga spiediens neatslāba un šaubu par uzvarētāju faktiski nav.

Spēles turpinājumā cīņas raksturs nemainījās un TTT/Rīga turpināja tuvoties kārtējam čempionu titula. Rīdzinieces laida laukumā arī rezervistes. Punktus spēlē guva astoņas no desmit spēlētājām.