Rīgā +7 °C
Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Valmieras basketbolisti pārspēj Liepājas lauvas

Valmieras basketbolisti sestdien savā laukumā ar 91:80 pārspēja Liepājas lauvas Latvijas Basketbola līgas (LBL) turnīra spēlē.

Spēles sākumā viesiem piederēja neliels pārsvars, liepājnieki ieguva pat astoņu punktu pārsvaru (20:12), bet otrās ceturtdaļas sākumā bija vadībā ar 28:21. Pamazām iespēlējās valmierieši un drīz vien vadības grožus pārņēma savās rokās. Līdz puslaika beigām laukuma saimnieki bija vadībā jau ar 47:36.

Trešā perioda otrajā pusē viesiem izdevās pietuvoties līdz četriem punktiem (60:64), taču tad sekoja mājinieku izšķirošais izrāviens, kuru atspēlēt liepājniekiem vairs nebija pa spēkam.

Jānis Kaufmanis ar gūtajiem 22 punktiem bija rezultatīvākais spēlētājs Valmieras komandā. Kaspars Cipruss guva 16 punktus, bet 15 punktus sakrāja Jānis Graudiņš. Liepājas komandā labākais ar 19 punktiem bija Jevgēņijs Kosuškins, bet Oļegs Kojenets guva 17 punktus.

Valmieras un Liepājas lauvas komandas tiksies savstarpējā spēlē LBL ceturtdaļfinālā.