Rīgā +5 °C
Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Valmieras basketbolisti saspringtā cīņā piekāpjas Lietuvos rytas

Baltijas Basketbola līgas čempionātā BK Valmiera savā līdzvērtīgi cīnījās ar Lietuvos rytas, taču beigās piekāpās ar 72:79.Valmierieši veiksmīgi sāka spēli, pirmās ceturtdaļas vidū iegūstot astoņu punktu pārsvaru (12:4). Perioda pēdējā minūtē Lietuvos rytas izlīdzināja rezultātu (17:17), bet ceturtdaļu ar viena punkta pārsvaru noslēdza mājinieki — 21:20.

Gata Meldera vadītā komanda bija vadībā arī lielu daļu otrās ceturtdaļas, taču ievērojamu pārsvaru iegūt neizdevās, un pirmo puslaiku ar punkta pārsvaru noslēdza jau Lietuvos rytas (38:39). Punkts punktā ritēja arī trešā ceturtdaļa. Biežāk vadībā bija Valmieras basketbolisti, taču viesi pirms pēdējās ceturdaļas ieguva divu punktu pārsvaru (56:58), ko atlikušajā spēles laikā palielināja līdz deviņiem punktiem (60:69).Pēdējās minūtes sākumā valmierieši zaudēja par pieciem punktiem (69:74), tomēr atlikušajā laikā lietuvieši uzvaru nosargāja — 70:79Valmieriešu sastāvā rezultatīvākais ar 23 punktiem bija Devīns Deiviss, 14 punktus pievienoja Juris Andžejevskis, bet 12 -  Jānis Kaufmanis. Lietuviešiem 18 punktus guva Stepons Bobrausks, 15 iemeta Dežans Borovņaks, bet 11 — Donāts Zavacks.BK Valmiera deviņās Baltijas līgas spēlēs guvis trīs uzvaras, bet Lietuvos rytas uzvarējis visos desmit mačos.