Svētdiena, 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita

VEF Rīga papildlaikā zaudē Norčepingā

VEF Rīga basketbolisti trešdien Norčepingā piedzīvoja zaudējumu SEB Baltijas basketbola līgas Izaicinājuma kausa spēlē, papildlaikā ar 92:93 piekāpjoties vietējiem Dolphins basketbolistiem un tādējādi piedzīvojot otro zaudējumu līdzšinējās deviņās spēlēs.

Līdz puslaiku mijai spēles rezultāts auga līdzīgi un rīdziniekiem bija neliela vadība, tomēr trešajā ceturtdaļā mājinieki pārņēma vadību. Pēdējā ceturtdaļā VEF Rīga atspēlējās un galotnē bija vadībā ar trim punktiem, tomēr astoņas sekundes pirms beigām mājinieki realizēja tālmetienu un panāca izlīdzinājumu.

24 sekundes pirms papildlaika beigām Jevgēņijs Koļesņikovs iemeta trīspunktu metienu un panāca 92:91, taču cīņas galotnē mājinieki realizēja trīs no četriem soda metieniem un uzvarēja.