Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

VEF Rīga uzvar Ventspilī un izlīdzina rezultātu pusfināla sērijā

VEF Rīga basketbolisti svētdien izlīdzināja rezultātu LBL pusfināla sērijā, uzvarot viesos čempionvienību BK Ventspils ar 87:85. Sērijā rezultāts kļuvis līdzīgs 1-1.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Sandis Valters, bet 15 punktus savāca Kreigs Bredšovs. BK "Ventspils" ar 18 punktiem un 10 izcīnītām atlēkušajām bumbām izcēlās Ronalds Zaķis, liecina rīkotāju informācija.

Rezultāts sērijā līdz trīs uzvarām kļuva 1:1, un nākamā spēle risināsies 28.aprīlī Rīgā.

Pirmajā ceturtdaļā spēle ritēja punkts punktā, bet līdz puslaika noslēgumam nedaudz labāk veicās Ventspils komandai, kas pārtraukumā devās ar četru punktu pārsvaru (43:39). Savukārt "VEF Rīgai" izdevās iespaidīgs atrāviens trešajā ceturtdaļā, kas ļāva viesiem līdz pēdējam pārtraukumam iegūt 16 punktu pārsvaru (71:55).

Taču BK "Ventspils" metodiski "VEF Rīgas" pārsvaru sadeldēja un nervozā galotnē laukuma saimnieki pat varēja izraut uzvaru, tomēr Mateo Kedžo trīspunktnieks pēdējā sekundē bija neprecīzs.

"VEF Rīga" Ventspilī ieradās bez saslimušā galvenā trenera Valda Valtera, taču komanda cer, ka līdz nākamajai spēlei viņš jau būs pieveicis pavasara vīrusus, aģentūrai BNS pastāstīja kluba direktore Laila Spaliņa. Ventspilī komandu vadīja treneris Nikolajs Mazurs.