Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Ventspilnieki pagarina pusfinālsēriju, savā laukumā uzvarot ASK Rīgu

Latvijas basketbola čempionāta pusfināla sērijas trešajā spēlē Ventspils basketbolisti savā laukumā ar 70:68 uzveica ASK Rīgu, samazinot rezultātu sērijā līdz 1-2. Sērijas nākamā spēle notiks ceturtdien Rīgā.

BK Ventspils un ASK Rīga trešās spēles pirmais puslaiks iznāca gluži kā pirmdien notikušā otrā mača turpinājums. Atkal BK Ventspils izrāviens (16:5 - 6.minūtē), atkal ASK Rīga atbilde, izmantojot krasu aktivizēšanos aizsardzībā (19:28 - 11.minūtē) un atkal čempionu ofensīvas apsīkums (39:37 lielajā pārtraukumā).

Protams, ASK Rīga pietrūka deguna savainojuma dēļ tomēr nespēlējošā Gata Jahoviča, kurš noteikti ietekmētu statistiku cīņā pie groziem un arī Dveina Broila, kuram turpinās pirmdienas mačā sāktā neveiksmju sērija.

Ventspilnieku sniegums izskatījās viengabalaināks, tomēr ne tik labs, lai varētu pretendēt uz krasu lūzumu spēles gaitā un relatīvi mierīgu spēles izskaņu. Spriedze saglabāsies vēl ilgi.