Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Ventspils basketbolisti pirmajā spēlē sagrauj VEF Rīgu

BK Ventspils basketbolisti otrdien izcīnīja pārliecinošu uzvaru Latvijas Basketbola līgas pirmajā finālsērijas spēlē par bronzas medaļām, savā laukumā ar 91:64 apspēlējot VEF Rīgu.

Spēles sākumā ventspilniekiem izdevās labs starts (9:2), turpinājumā mājinieki vēl divas reizes iekrāja astoņu punktu pārsvaru (11:4 un 19:11), taču rīdzinieki atspēlējās un turpmāk rezultāts auga līdzīgi. Mazliet vairāk nekā minūti pirms puslaika beigām Jeromanovs (viņam pirmajā puslaikā 12 punkti) pat panāca izlīdzinājumu, taču puslaika izskaņā ventspilnieki atguva četru punktu pārsvaru.

Spēles otrajā puslaikā jau izpaudās liels ventspilnieku pārsvars, kuru pārākuma šaubas neradās ne mirkli.