Rīgā +5 °C
Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

ASV basketbolisti pusfinālā spēlēs ar olimpiskajiem čempioniem

ASV valstsvienības basketbolisti ceturtdaļfinālā izcīnījuši pārliecinošu uzvaru 116:85 pār Austrālijas izlasi. Pirmo puslaiku austrālieši izturēja godam, zaudējot tikai ar 12 punktu starpību (43:55), taču pēc lielā pārtraukuma NBA profesionāļu pārsvars neradīja šaubas. Uzvarētājiem Kobe Braients guva 25 un Lebrons Džeimss 16 punktus.

ASV izlases pretinieki pusfinālā kļuva zināmi Argentīnas un Grieķijas basketbolistu spēlē. Dramatiskā cīņā, kuirā uzvarētāji nebija droši zināmi līdz pēdējai sekundei, virsroku ņēma Atēnu olimpiskie čempioni argentīnieši 80:78. Trīs sekundes līdz beigām Vasilejoss Spanulis netrāpīja tālmetienu, kas būtu pasaules vicečempioniem pavēris ceļu uz pusfinālu. Argentīnas izlases labā Emanuels Žinobili guva 24 punktus un Karloss Delfino 23 punktus.

Jau ziņots, ka olimpisko spēļu pusfinālā iekļuva arī Lietuvas un Spānijas basketbolisti.