Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Biatlona iedzīšanas sacensībām kvalificējas tikai Jānis Bērziņš

Norvēģis Emīls Helge Svendsens izcīnīja uzvaru Hohfilcenē notiekošā Pasaules kausa biatlonā otrā posma sacensībās sprintā, informē sacensību organizatori. Pasaules kausa līderis Svendsens abās ugunslīnijās šāva nekļūdīgi un tuvāko sekotāju Ivanu Čerezovu apsteidza par 26,3 sekundēm. No Latvijas biatlonistiem visaugstāk tika Jānis Bērziņš, kurš finišēja 59.

pozīcijā. Viņš ir vienīgais no mūsu biatlonistiem, kurš kvalificējās sestdien paredzētajām iedzīšanas sacensībām.Latvijas izlases pieredzējušākais biatlonists Ilmārs Bricis sacensības sāka raitā solī, pirmajos kontrolpunktos apsteidzot pat titulēto norvēģi Ūli Eināru Bjerndālenu, tomēr abās šautuvēs pieļautās divas kļūdas neļāva viņam pakāpties augstāk par 99. pozīciju.Jānis Bērziņš abās šautuvēs šāva nekļūdīgi, bet par sevi liek manīt savainotā mugura, tāpēc slēpošanā mūsu sportists ievērojami atpalika no lielas daļas konkurentu. Rīt paredzētajās iedzīšanas sacensībās būs četras ugunslīnijas, tāpēc, labi šaujot, ir cerības pacīnīties par iekļūšanu punktos.Kristaps Lībietis trasē pārvietojās nedaudz ātrāk par Bērziņu, taču otrajā šautuvē pieļāva kļūdu, tāpēc neizdevās pacīnīties par iekļūšanu labāko 60 sportistu skaitā, kas nodrošinātu dalību iedzīšanā. Gala rezultātā 78.vieta.Jānis Pleikšnis sacensības sāka kā viens no pēdējiem. Lai arī pirmo šautuvi Latvijas sportists atstāja bez kļūdām, solis trasē nebija ātrs. Vienu reizi netrāpījis otrajā ugunslīnijā, Pleikšnis finišēja 103. pozīcijā.