Rīgā +3 °C
Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Brazīlijas futbolisti otrajā puslaikā salauž Ziemeļkorejas pretestību

Pasaules kausa izcīņas finālturnīra G grupas otrajā spēlē pieckārtējie titula īpašnieki Brazīlijas futbolisti uzvarēja Ziemeļkorejas izlasi, kaut savu pārsvaru spēja realizēt tikai otrajā puslaikā – 2:1 (0:0).Spēles gaitā milzīgs teritoriāls pārsvars bija Brazīlijas futbolistiem, taču pirmajā puslaikā organizēto sāncenšu aizsardzību viņiem uzlauzt nekādi neizdevās.

Pozicionālā spēlē korejieši spēlēja nevainojami un pa reizei arī izveidoja diezgan bīstamus  pretuzbrukumus.Pēc pārtraukuma vienu no līdz tam nedaudzamajām situācijām 55.minūtē beidzot izdevās realizēt aizsargam Maikonam. Brazīliešu aizsargs ar negaidītu sitienu gandrīz no nulles leņķa raidīja bumbu korejiešu vārtos pēc Elanu piespēles.Brazīlišiem nācās pagaidīt līdz 72.minūtei, kad teicamu Robinju piespēli realizēja Elanu – 2:0.Divus ļoti bīstamus pretuzbrukumus otraja puslaikā spēja noorganizēt arī Pasaules kausa “lielie nezināmie” Ziemeļkorejas futbolisti, līdz pamatlaika beigās nopelnīja goda vārtus.

Pavirši nospēlēja brazīliešu aizsardzība, un Juns Nam Dži, ieskrējis, pretinieku soda laukumā sita neatvairāmi.

Pasaules kausa izcīņa, G grupa

Brazīlija – Ziemeļkoreja 2:1 (0:0)

Vārti: Maikons (55.), Elanu (72.) – Juns Nams Dži (89.)
Brīdinājumi: Ramirešs
Statistika: sitieni pa vārtiem (vārtos) – 26 (10) : 11 (3), stūra sitieni 7:3, aizmugures 3:1, noteikumu pārkāpumi 9:10, brīdinājumi 1:0, bumbas pārvaldīšana 63%:37%

Brazīlija: Cezars, Maikons, Lusio, Žuans, Bastošs, Melu (Ramiress, 84.), Džilberto Silva, Elanu (Alvešs, 73.), Kakā (Nilmars, 78.), Robinju, Luišs Fabianu
Ziemeļkoreja: M.G.Ri, K.Č.Ri, Dž.Ča, Č.Dž.Paks, Dž.I.Ri, J.N.Dži, I.G.Muns, J.H.Ans, J.Č.Paks, J.Dž.Hons, T.S.Jons
Galvenais tiensesis: Viktors Kasai (Ungārija)