Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Bricis šauj precīzi, taču finišē 41.vietā

Latvijas biatlonists Ilmārs Bricis sestdien Oberhofā (Vācija) notiekošajās Pasaules kausa izcīņas posma sacensībās 10 km sprinta distancē bija precīzs abās šautuvēs, taču finišēja 41.vietā.

Uzvaru svinēja Krievijas biatlonists Maksims Čudovs, kurš bija precīzs abās ugunslīnijās. Nekļūdīgi šāva arī vācietis Mihaēls Rešs, taču viņa solis bija lēnāks un finišēja 12,7 sekundes vēlāk nekā uzvarētājs. Trešo vietu izcīnīja polis Tomašs Sikora, kurš netrāpīja vienā mērķī un zaudēja 25,2 sekundes.

Bricis atpalika par vienu minūti un 43,7 sekundēm.

Labāk negāja arī pārējiem Latvijas biatlonistiem, kuri bija precīzi šautuvēs, taču slēpojums nebija pārāk ātrs. Kristaps Lībietis ierindojās 74.vietā, Jānis Pleiksnis ieņēma 77.vietu, bet Gints Rozenbergs palika 92.vietā.

Svētdien notiks masu starts gan kungiem, gan dāmām.

x x x

Pasaules kausa izcīņa biatlonā

Oberhofa, Vācija

10 km sprints, kungi
1. Maksims Čudovs (Krievija) 25:49,5 (0)
2. Mihaēls Rešs (Vācija) +12,7 s (0)
3. Tomašs Sikora (Polija) +25,2 s (1)
4. Mihals Šlesingrs (Čehija) +33,2 s (0)
5. Kristofs Stefans (Vācija) +36,8 s (1)
6. Dmitrijs Jarošenko (Krievija) +37,0 s (1)
41. Ilmārs Bricis (Latvija) +1:43,7 (0)
74. Kristaps Lībietis (Latvija) +2:56,1 (2)
77. Jānis Pleikšnis (Latvija) +3:04,4 (1)
92. Gints Rozenbergs (Latvija) +3:54,6 (1)

Bļugers gūst vārtus un izkaujas ar Balinski uzvarā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa un Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda izcīnīja uzvaru. T...