Otrdiena, 8. oktobris
Aina, Anete

Dalasa un Nešvila panāk izlīdzinājumu NHL Rietumu konferences pusfinālā

Nešvilas Predators un Dalasas Stars ceturtdien katra izcīnīja uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas turnīra jeb Stenlija kausa izcīņas spēlēs, Rietumu konferences pusfināla sērijās līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu 2-2.

Predators viesos ar 4:3 (2:1, 0:1, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0) trešajā pagarinājumā pieveica Sanhosē Sharks.

Spēles rezultātu jau cīņas 41.sekundē atklāja viesu uzbrucējs Kolins Vilsons, bet mājinieku aizsargs Brents Bērnss pēc divarpus minūtēm panāca neizšķirtu. Perioda vidū Nešvilas komandu vadībā izvirzīja Maiks Fišers, bet otrajā trešdaļā soms Jonass Donskojs vēlreiz panāca izlīdzinājumu.

Trešā perioda septītajā minūtē Bērnss izvirzīja vadībā jau Sharks komandu, bet nepilnas desmit minūtes vēlāk Džeimss Nīls trešo reizi mačā panāca neizšķirtu. Turpinājumā komandas aizvadīja divus 20 minūšu pagarinājumus, taču vārtus gūt nespēja. Savukārt trešā papildlaika vidū Fišeram vārtu priekšā izdevās apmānīt pretinieku vārtsargu un izcīnīt savai komandai uzvaru.

Sērijas piektā spēle notiks sestdien Sharks komandas laukumā.

Tikmēr Dalasas Stars viesos ar 3:2 (0:1, 2:1, 0:0, 1:0) pirmajā pagarinājumā pārspēja Sentluisas Blues.

Mača rezultātu pirmā perioda vidū pēc izgājiena viens pret vienu ar Stars vārtsargu atklāja Blues krievu uzbrucējs Vladimirs Tarasenko. Tomēr otrās trešdaļas sākumā minūtes laikā Radeks Faksa un Patriks Šarps panāca vadību par labu Stars vienībai. Tiesa, nepilnas desmit minūtes vēlāk Pols Štjastnijs spēles rezultātu izlīdzināja.

Trešajā periodā vārti netika gūti, un uzvarētājs bija jānoskaidro pagarinājumā. Pirmā papildlaika trešajā minūtē Stars uzbrucējs Koudijs Īkins ar raidījumu no iemetienu apļa nodrošināja savai komandai uzvaru.

Sērijas piektais mačs tiks aizvadīts sestdien Dalasā.